• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH ÖLMEZ

  Defne

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN BODUR

  İskenderun

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN ÖZEL

  Dörtyol

  1960 Yılında Dörtyol'da doğdu.İlkokulu Yeşilköy İlkokulunda, Ortaokulu ve Liseyi Dörtyol Deneme Lisesinde tamamladı.1980 yılında İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü Resim Bölümünden Mezun Oldu.Resim Öğretmenliği yaptı. 1993 Yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümünü Bitirerek Maarif Müfettişi olarak görev yaptı. 2014 Yılında Emekli Oldu.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MİTHAT BOZDAĞ

  Erzin

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSA YÜKSEKGÖNÜL

  Reyhanlı

  1969 DA REYHANLIDA DOĞDUM.İLK ORTA LİSE ÖĞRENİMİMİ REYHANLIDA TAMAMLADIM.VE KOCAELİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ VE ENDÜSTRİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.2004 VE 2009 TARİHLERİNDE AK PARTİDEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM.2014 YEREL SEÇİMLERİNDE AK PARTİ REYHANLIDAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINA BAŞVURDUM DAHA SONRA 2014 ARALIK AYINDA AKPARTİ REYHANLI İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE VE YÜRÜTME KURULU TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ İCRAA ETTİM 2016 MART AYINDAN İTİBAREN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ ALDIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NADİM TAN

  Arsuz

  1961 YILINDA HAYMASEKI KÖYÜ'NDE DOĞDUM. ILOKULU ARSUZ'DA, ORTAOKULU GÖZCÜLER'DE BITIRDIM. ISKENDERUN LISESI'NDE 1. SINIFTAN TERK OLDUM. ARSUZ BELDESI'NDE 2 YIL GÖREV YAPTIM. DAHA SONRA 2001 YILINDA BEN VE 2 ORTAĞIMLA BIRLIKTE BIR PETROL IŞLETMESI AÇTIM. EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM. BÜYÜK OĞLUM ÜNIVERSITE 1. SINIFI ÖĞRENCISI, DIĞER OĞLUM AÇIKÖĞRETIM ÖĞRENCISIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NİHAT DAĞLI

  Belen

  ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME FAAL.SOR.BAŞKAN YARDIMCISI

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER AYHAN ŞIHCA

  Kırıkhan

  1970 Yılında HatayKırıkhan ilçesinde doğdum.İlkokulu Kırıkhan da tamamladım.Liseyi Kırıkhan İmam Hatip Lisesinde bitirdim.1990 Yılında İstanbul üniversitesi Veterinerlik Fakültesine girdim ve 1995 yılında mezun oldum.1996 Yılında Askerliğimi Hakkari Şemdinli de Asteğmen olarak yaptım. Yaklaşık 20 yıla yakın Veterinerlik ve İlaç sektöründe görev yapmaktayım.Kırıkhan Ak Parti de SKM ve çeşitli kademelerde görev yaptım.Partiyle alakam babamın 1990 yıllarında Refah Partisi ve Fazilet Partisi döneminde İlçe Başkanlığı ve Milletvekilliği adaylığı sürecinde alakadar oldum.Ak Parti kurulduğundan bu yana da üyesi olarak devam etmekteyim.2014- YILINDA YÖNETİM KURULU GÖREVİNDE BULUNDUM.2016 YILINDA Ak parti İlçe Başkanı Görevine Getirildim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN ALPASLAN

  Antakya

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP TUNÇER

  Yayladağı

  1960 yayladağı doğumlu olup lise 2.sınıftan terk, yayladağı esnaf sanatkarlar odası başkanlığı ve 2009 yayladağı ilçesi il genel meclis üyeliği ve 2.dönem Ak Parti ilçe başkanlığı görevi sürdürmekteyim oto tamirciliği mesleğini sürdürmekteyim evli 2 çocuğum babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHİN SAĞIROĞLU

  Kumlu

  1956 Reyhanlı Doğumluyum İlk ve ortaokulu Keli Mahallesinde okudum.2009 yıllarında keli köyü muhtarlığı yaptım. Kumlu Ak Parti ilçe teşkilatının çeşitli kademelerinde görev yaptım.Şuan ise Kumlu Ak Parti ilçe Başkanlığı Görevine aday olmamı önerdiler merkez ataması ile 7 ay İlçe başkanlığı yaptım Sonrasında 23.11.2014 Kumlu Ak Parti 5.Olağan Kongresinde tek aday olarak Başkan seçildim başkanlığı görevini devam ettirmekteyim. Çitçilik ile uğraşmaktayım evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALAHEDDİN YETER

  Samandağ

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAHİR ZÜMRE

  Altınözü

 • ×

  İlçe Başkanı

  TURGAY DEMİR

  Hassa

  15/01/1966 ANTAKYA DOĞUMLUYUM ILK ORTA VE LISE EĞITIMIMI HASSA DA TAMAMLADIM.1987-1988 ASKERLIĞIMI YAPTIM.1999 YILINDA AND.ÜNIV.AOF SOSYAL BILIMLER ÖN LISANS MEZUNU OLDUM.EVLIYIM 7 ÇOCUK BABASIYIM ÇIFTÇILIK LE UĞRASMAKTAYIM.SİYASİ HAYATIM 1993 YILINDA REFAH PARTİSİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİGİYLE BAŞLADI REFAH PARTİSİNİN KAPATILMASIYLA FAZİLET PARTİSİNİN KURUCULAR KURULUNDA BULUNDUM BU PARTİNİNDE KAPATILMASI SONUCU AK PARTİ HASSA İLÇE KURUCULAR KURULUNDA GÖREV ALDIM 2004 YILINA KADAR İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIGI YAPTIM 2004 YILINDA GÖREVDEN İSTİFA EDEREK AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDUM 2009 YILINDA TEKRAR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDUM 2010 YILI ARALIK AYINDA GENEL MERKEZİMİZİN ÇAGRISI ÜZERİNE HASSA İLÇE BAŞKANLIĞINA YETKİ BELGESİYLE ATANDIM 21.01.2012 TARİHİNDE YAPILAN 4. OLAĞAN KONGREMİZDE TEKRAR İLÇE BAŞKANI SEÇİLEREK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  VEYSİ GÜLER

  Payas