• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  DURMUŞ HİCRET KUMRU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  AHMET ARSLANOĞLU

  1990 yılından bu yana ticaret hayatı içerisindeyim. 1999 yılında Nissan bayisi 2004 yılında da Hyundaı bayisi işlerini bünyemize katmış ve halen aynı işte iştikal etmekteyiz. Bunların yanında 2001 yılından beri Axa Oyak, Ergo İsviçre, Allianz , Sompo Japon acenteliğimiz bulunmaktadır,ayrıca inşaat taahhüt işleriyle uğraşmaktayım. 2012 yılında Elektro World Teknoloji marketini bünyemize katmış bulunmaktayız. Sivil toplum örgütlerinden Hatay Genç İş Adamları Derneği ve Antakya Ticaret Odası üyeliğim bulunmaktadır. Siyasi hayatımıza 2009 yılında ki Adem Yeşildal il Başkanlığında il yönetim kurulu üyeliği ile başlamış, 2012 yılındaki İsmail Kimyeci İl başkanlığında il yönetim kurulu üyeliğime devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MURAT GÖKALP YILMAZ

  1984 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.ANTAKYA DA İKAMET ETMEKTEYİM.İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ ANTAKYA DA TAMAMLADIM.HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  TEVFİK FAZLI DOĞAN

  17.07.1962 HATAY/ANTAKYA DOĞUMLUYUM.İLKOKUL,ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ANTAKYA DA TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMİ ANKARA/MAMAK MUHABERE OKULUNDA YAPTIM.DAHA SONRA İSTANBUL DA KABLO İMALATI VE SATIŞ İŞLERİNDE ÇALIŞTIM.1990 YILINDA ANTAKYA YA DÖNÜŞ YAPIP ZİRAAT VE HAYVANCILIK SEKTÖRÜ İLE UĞRAŞTIM.1994 YILINDA MAHALLİ YAYIN YAPAN BİRLEŞİK RADYO VE TELEVİZYON(BRT) ADINDA BİR MEDYA AĞININ KURULUŞUNDA BULUNDUM,1999 YILINDA AKARYAKIT İSTASYONU KURUP, İŞLETMECİLİĞE BAŞLADIM.HALA AKARYAKIT İŞLETMECİLİĞİ,TIR VE SERVİS HİZMETLERİ VEREN BİR İŞLETMEYİ YÜRÜTÜYORUM.BASIN SEKTÖRÜNDE İSE BRT TV,BRT RADYO VE GÜNLÜJK YEREL OLARAK ÇIKAN HATAY ZAFER GAZETESİNİN İMTİYAZ SAHİPLİĞİNİ YAPMAKTAYIM.2002 YILINDA AK PARTİ YE KATILDIM VE İL DEMOKRASİ HAKEMLİĞİ KURULUNDA YER ALDIM.2004 YILINDA YAPILAN YEREL SEÇİMLERLE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ VE SONRASINDA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLLİĞİ GÖREVİNİ YAPTIM.SIRASIYLA 2 DÖNEM HATAY SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİNİN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNİ, 1 DÖNEM HATAY SPOR KLÜP BAŞKANLIĞINI,2 DÖNEM ANTAKYA GAZETECİLER CEMİYETİ ŞEREF KURULU ÜYELİĞİ, DEVAM ETMEKTE OLAN PETROL İŞ VERENLER SENDİKASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,HATAY GAZETECİLER CEMİYETİ ŞEREF KURULU ÜYELİĞİ VE ANTAKYA ŞEHİR KULÜBÜ DERNEĞİ'NDE ÜYELİĞİMİ SÜRDÜRMEKTEYİM. EVLİ OLUP, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE ÖĞRENİMİNİ SÜRDÜREN 1 KIZIM VE HATAY OSMAN ÖTKEN ANADOLU LİSESİNDE EĞİTİM ÖĞRETİM GÖREN 1 OĞLUM VAR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  MEHMET DOĞRU

  1967 ANTAKYA İLÇESİ AKCURUN KÖYÜ DOĞUMLUYUM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.ANTAKYA DA ESNAFLIK YAPIYORUM.PARTİMİZ KURULDĞUNDAN BERİ AKTİF SİYASETLE UĞRAŞIYORUM.KURUCU MERKEZ İLÇE DURSUNLU BELDE BAŞKANLIĞI,BİR DÖNEM MERKEZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI BİR DÖNEM İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.HATAY 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULUNA TEKRAR SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MEHMET ŞAKİR BATMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ALİ ALKAN

  ALI ALKAN 1961 YAYLADAĞI DOĞUMLUYUM.ILK ORTA ÖĞRENIMIMI ANTAKYADA TAMAMLADIM.KÜÇÜK YAŞTA TICARETE ATILAN ALI ALKAN 30-35 YILDIR AYAKKABI IMALATI VE AYAKKABI TOPTAN SATIŞ IŞLERI YÜRÜTMEKTEDIR.25 YILDIR ALKAN TABAN LMTD.ŞTI.IMALATI FABRIKASININ SEVK VE IDARESINI ELINE ALDI.ÇOK BAŞARILI HIZMETLER VEREN ALI ALKAN 2008 YILI HATAY YAYLADAĞI FESTIVALI GÜREŞ AĞASI OLDU.ARKASINDA BÜYÜK BIR OY KITLESI MEVCUTTUR.EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ŞABAN DOĞRU

  1966 YILINDA ANTAKYA'DA DOĞDUM TİCARET LİSESİ MEZUNUYUM NAKLİYAT İŞLETMECİLİĞİ YAPIYORUM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MEHMET AKGÜL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  AHMET DURĞUN

  23.04.1963 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.ORTAOKUL MEZUNUYUM.EVLİYİM 2 ÇOCUK BABASIYIM ANTAKYADA İKAMET ETMEKTEYİM.AYAKKABI İMALATI YAPMAKTAYIM.1999 SEÇİMLERİNDE FAZİLET PARTİSİNDE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDUM.PARTİNİN KAPATILMASINDAN SONRA AK PARTİ'DE KURUCU İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDUM.2004 SEÇİMLERİNDE TEKRAR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLSUM.PARİ İÇİNDE TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI,MALİ İŞLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MUSTAFA BOYACIOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ABDURRAHMAN CUNETOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MEHMET FATİH ÖNTÜRK

  27.09.1977 tarihinde Kırıkhan’da doğdu. İlkokulu Kırıkhan’da 1983-1988 yılları arasında 5 Temmuz İlköğretim Okulu’nda, Ortaokulu Antakya’da 1988-1992 yılları arasında Özel Kültür Kolejinde, Lise öğrenimini ise 1995 yılında Antakya Ata Koleji’nde tamamladı. Üniversite lisans öğrenimini 1995-2002 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 2003 tarihinde İstanbul’da serbest avukat olarak meslek hayatına başladı. Yüksek Lisans öğrenimini ise 2003-2005 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hukuk Yüksek Lisans Programı Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans (Master of Law) derecesi ile tamamladı.Bu Yüksek Lisans programı ile genel hukuk prensipleri yanında; -Uluslararası Ticaret ve Tahkim Hukuku, -Rekabet Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, -Sigorta ve Deniz Ticaret Hukuku Uygulamaları, -Şirketlerin birleşmesi, bölünmesi ve devralınmaları, -Türk Hukukunda ve Uluslararası Hukukta Kara Para Aklama (Money Laundering) ve Organize Suç Çeteleri konularında uzmanlaşmak suretiyle, ilgili konularda akademik çalışmalar yaparak, avukat, hakim, savcı, banka yöneticileri, emniyet mensupları ve diğer meslek gruplarına hukuki alanda eğitsel sunumlar gerçekleştirdi. Bugüne dek, idari ve hukuki alanlarda birçok seminer ve programlara katıldı. Askerlik görevini, 2005-2006 yılları arasında yedek subay sınıfındaKocaeli 15. Piyade Tümen Komutanlığı Adli Müşavir vekiliolarak yaptı ve teğmen rütbesi ile terhis oldu. Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB)kurucu üyesi vebaşkan yardımcısı olup, Hatay’ın tanıtımı için aktif olarak çalışmalar yaptı. Çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir. Meslek hayatına Hatay/Antakya’da kendi kurduğu Öntürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda yönetici avukat ve danışman olarak devam etmektedir. Milletimizin dirliği, insanlığın huzur, barış ve hidayeti için adalete yönelmiş toplumsal yaşama düzenini sağlamaya katkıda bulunabilmek inancı ve gayesi ile Ak Parti’nin bir neferi olarak ülkesine hizmet etmek için; -Hatay Ak Parti 4. Olağan Kongresi ile 2012 tarihinde Ak Parti Hatay İl Demokrasi ve Hakem Kurulu üyeliğine seçilmiştir. -2013 tarihinde Ak Parti Defne İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevinde bulunmuştur. -2014 tarihinde Ak Parti Hatay İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. -Hatay Ak Parti 5. Olağan Kongresi ile İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  SEÇKİN CENGİZ