• ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  AHMET KAPLAN

  Ahmet KAPLAN 1971 yılında Hatay’ın Avsuyu köyünde doğdum. İlköğrenimimi Avsuyu İlkokulunda tamamladım. Çok iyi derecede okuma ve yazma olarak Arapça bilmekteyim. 1983 yılından itibaren Hacı Ömer Alpagot mahallesinde ikamet etmekteyim.1983 yılında Ayakkabıcılık faaliyetine başladım. 1993 yılında Esat Ağa İş hanında kendi iş yerimi kurarak Ayakkabı imalatı faaliyetine başladım.1997 yılında evlendim ve şuan 5 çocuk babasıyım.1997 yılından itibaren Ayakkabı imalatı ile birlikte dış ticaret ithalat ve ihracat işiyle uğraşmaktayım. Esat Ağa iş hanında 8 yıl süre Fahri başkanlık olarak görev yaptım. 2010-2014 yılları arası İffet Zübeyir Göçmen İlköğretim okulunda Okul Aile Birliği başkanlığı yaptım. Antakya Ayakkabıcılar İhtisas Küçük Sanayi sitesi yönetim kurulu üyesinde görev yapmaktayım. 2016 yılından itibaren Eski Tabakhane Çuhadaroğlu İş hanında kendi aile şirketimizi kurarak ayakkabı imalatı ve aktif dış ticaret işini sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  AHMET VEDAT SAVAŞGÜR

  1995 yılında Hatay ilinin Antakya ilçesinde dünyaya geldim. Eğitim hayatıma İnönü İlköğretim Okulu’nda başlayıp, lise dönemimi Antakya Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Yüksek öğrenimimi Tarih Bölümü üzerine Mustafa Kemal Üniversitesi’nde yüksek dereceli bir başarı notu ile ‘‘onur öğrencisi’’ olarak bitirdim. Diğer yandan lise yıllarımdan itibaren hobi olarak başlayan medyaya olan ilgim, kısa zamanda iş hayatımın merkezi konumuna geldi. Bölgesel ve ulusal alanlarda yaptığım reklam, tanıtım filmi, eğitim seslendirmeleri ile birçok medya kuruluşuna hizmet vermekteyim. Ayrıca Hatay’da Action Prodüksiyon bünyesinde de faaliyet göstermekte olup video-montaj editörlüğü yapmaktayım. İş hayatında daimi hedefim; uzun vadede çalıştığım firmalara değer katarak gelişen ivmesine katkı sağlamak olmuştur. Öte yandan üniversite yıllarımdan itibaren toplum yararına faaliyet gösteren çeşitli kulüp ve sosyal derneklerde yer almaya gayret ettim. Bu minvalde TUGVA’nın Antakya temsilciliği faaliyetlerini yakından takip etmekte ve katılım göstermeye gayret etmekteyim. Bilgisayar bilgim üst düzeyde olup, hobilerim arasında tarihi araştırmalar yapmak, arkeolojik kazı alanlarını gezmek, seyahat etmek, spor yapmak ve bolca kitap okumak vardır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ALİ ZEYTUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  MEHMET ĞAZİ AÇIKGÖZ

  01/12/1981 Antakya doğumluyum.İlk ve orta öğrenimimi yaşadığım yer olan Antakya’da tamamladım. Evli ve 4 çocuk babasıyım. Hali hazırda aile mesleği olan tarım ile iştigal etmekteyim. Bölgede tanınmış bir ailenin ferdi olarak aile büyüklerimden yüklenmiş olduğum misyon gereğince bölge insanları ile sürekli temas halindeyim. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın çıkmış olduğu bu davada maddi manevi her kademede görev almaya hazır olduğumu bildirmek isterim.Saygılarımla arz ederim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  MEHMET SEFEROĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  MUHAMMET ALİ GÜLTUTAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  MURAT ÖZDEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ÖZLEM MUTLU

  28 06 1977 Antakya doğumluyum.Evli iki çocuk annesiyim .Lise eğitimimi Antakya Lisesinde tamamladım. Payas kadın girişimciler derneğinde proje sorumluluğu danışmanlık yaptım. 2014 ten itibaren aktif Ak partisi gönüllü çalışanıyım .En son payas kadın kollarında Başkan yardımcılığı siyasi hukuk Birim Başkanlığında görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ÖZLEM ŞENSES

  1975 Antakya doğumlu evli 3 cocuk annesiyim Antakya lisesi mezunu ev hanımıyım. 2002 yılından bu yana Ak Partinin değişik kademelerinde görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  SELAHATTİN BAYRAKDAR

  10.04.1979 tarihinde Antakya’da doğdum. Orta ve lise öğrenimimi Hatay İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Bölümü’nden 2005 yılında mezun oldum.Askere gittim. Askerliğimden bugüne kadar da Narlıca Mahallesi/Antakya’daki marketimizi işletmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.Partimize beş yıldır üyeyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  TUFAN URFALI

  1985 HATAY/REYHANLI DOĞUMLUYUM. 2 ÇOCUK BABASIYIM. 2006-2009 Asos Stroy Personel Müdürü (RUSYA) 2009-2013 Reyhanlı Sınav Dershanesi Personel Müdürü ve Kurum Ortaklığı (Hatay/Reyhanlı) 2013-2015 Fark Dershanesi Rehberlik Servisi (Hatay/Antakya) 2015-2018 Fark Koleji Genel Koordinatör ve Kurum Ortaklığı (Hatay/Antakya)

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ZEKERİYA COŞKUN

  1988 YILI ALTINÖZÜ/HATAY DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİM, ORTAOKUL VE LİSE EĞİTİMİNİ ANTAKYA İLÇESİNDE TAMAMLADIM. ANTAKYA LİSESİ’NDEN SONRA, 2010 YILINDA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ’NDEN MEZUN OLDUM. BİR YILLIK AVUKATLIK STAJ EĞİTİMİ AKABİNDE ASKERLİK HİZMETİNİ YİNE BİR YIL YEDEK SUBAY OLARAK İFA ETTİM VE TEĞMEN OLARAK TAMAMLADIM. 2012 YILINDAN İTİBAREN HATAY BAROSU’NA KAYITLI AVUKAT OLARAK MESLEĞİMİ İCRA ETMEKTEYİM. DAHA ÖNCE AK PARTİ ANTAKYA İLÇE BAŞKANLIĞINDA İKİ DÖNEM YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİĞİ YAPARAK SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI İLE İNSAN HAKLARI BAŞKANLIKLARINDA GÖREV ALDIM. AYRICA HALEN ANTAKYA KAYMAKAMLIĞI İLÇE İNSAN HAKLARI KURULU BAŞKANLIĞI’NDA VE ANTAKYA İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDA PARTİMİZİ TEMSİLEN KURUL ASİL ÜYESİ OLARAK GÖREV ALMAKTAYIM. SON OLARAK AK PARTİ HATAY İL BAŞKANLIĞI 6. OLAĞAN KONGRESİ’NDE SEÇİLEN YÖNETİM KURULU’NDA 23. YEDEK ÜYE OLARAK MİLLETİMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM ETMEKTEYİM…