• ×

  İl Başkanı

  İBRAHİM GÜLER

  1976 REYHANLI DOĞUMLUYUM 5 ÇOCUK BABASIYIM 8 YIL ÖĞRETMENLİK YAPTIM ŞU AN ULUSLARARASI NAKLİYE İŞİYLE UĞRAŞMAKTAYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDURRAHMAN CUNETOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ARSLANOĞLU

  1990 yılından bu yana ticaret hayatı içerisindeyim. 1999 yılında Nissan bayisi 2004 yılında da Hyundaı bayisi işlerini bünyemize katmış ve halen aynı işte iştikal etmekteyiz. Bunların yanında 2001 yılından beri Axa Oyak, Ergo İsviçre, Allianz , Sompo Japon acenteliğimiz bulunmaktadır,ayrıca inşaat taahhüt işleriyle uğraşmaktayım. 2012 yılında Elektro World Teknoloji marketini bünyemize katmış bulunmaktayız. Sivil toplum örgütlerinden Hatay Genç İş Adamları Derneği ve Antakya Ticaret Odası üyeliğim bulunmaktadır. Siyasi hayatımıza 2009 yılında ki Adem Yeşildal il Başkanlığında il yönetim kurulu üyeliği ile başlamış, 2012 yılındaki İsmail Kimyeci İl başkanlığında il yönetim kurulu üyeliğime devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET DURĞUN

  23.04.1963 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.ORTAOKUL MEZUNUYUM.EVLİYİM 2 ÇOCUK BABASIYIM ANTAKYADA İKAMET ETMEKTEYİM.AYAKKABI İMALATI YAPMAKTAYIM.1999 SEÇİMLERİNDE FAZİLET PARTİSİNDE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDUM.PARTİNİN KAPATILMASINDAN SONRA AK PARTİ'DE KURUCU İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDUM.2004 SEÇİMLERİNDE TEKRAR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLSUM.PARİ İÇİNDE TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI,MALİ İŞLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ALKAN

  ALI ALKAN 1961 YAYLADAĞI DOĞUMLUYUM.ILK ORTA ÖĞRENIMIMI ANTAKYADA TAMAMLADIM.KÜÇÜK YAŞTA TICARETE ATILAN ALI ALKAN 30-35 YILDIR AYAKKABI IMALATI VE AYAKKABI TOPTAN SATIŞ IŞLERI YÜRÜTMEKTEDIR.25 YILDIR ALKAN TABAN LMTD.ŞTI.IMALATI FABRIKASININ SEVK VE IDARESINI ELINE ALDI.ÇOK BAŞARILI HIZMETLER VEREN ALI ALKAN 2008 YILI HATAY YAYLADAĞI FESTIVALI GÜREŞ AĞASI OLDU.ARKASINDA BÜYÜK BIR OY KITLESI MEVCUTTUR.EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ASENA ÇİĞDEM DOĞRAMACI

  1974 İSKENDERUN DOĞUMLUYUM.İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ AYNI İLÇE DE TAMAMLADIM.1991-1997 TARİHLERİ ARASINDA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDE TIP TAHSİLİ ALDIM.1998-2003 TARİHLERİ ARASINDA GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DERMATOLOJİ(CİLDİYE) ANA BİLİM DALINDA UZMANLIK YAPTIM.2003 YILINDAN İTİBAREN UZMAN DERMATOLOG OLARAK ÇALIŞTIM.6 AY DÖRTYOL DEVLET HASTANESİNDE ÇALIŞTIKTAN SONRA MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DERMATOLOJİ ANA BİLİM DALINDA ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE BAŞLADIM.BU SIRADA AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ MİSSİORİ EYALETİNDE WASHİNGTON ÜNİVERSİTESİ DERMATOLOJİ ANA BİLİM DALINDA PEDİATRİK DERMATOLOJİ ALANINDA PROF.DR. SUSAN J BAYLİSS İLE BİRLİKTE 1 YIL ÇALIŞTIM.2010 YILINDA DOÇ. DR. UNVANINI ALDIM.HALEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DERMATOLOJİ ANA BİLİM DALINDA BAŞKAN OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.AYNI ZAMANDA OCAK 2012 DEN BU YANA BAŞHEKİM YARDIMCILIĞI GÖREVİ YÜRÜTMEKTEYİM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM.EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEKİR DOĞAN

  08.03.1956 YILINDA ANTAKYA'DA DOĞDUM.İLKOKULU ANTAKYA'DA OKUDUM.AK PARTİ KURUCULAR KURULU ÜYESİYİM.1.KONGREDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.YENİ SANAYİ SİTESİNDE MOTOR REKTEFE İŞ YERİM VAR.EVLİ 5 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BERAT KUŞÇU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİLAL ÖZTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT SÜS

  06.08.1962 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.İLKÖĞRENİMİ ANTAKYA'DA LİSE ÖĞRENİMİ YURTDIŞINDA BİTİRDİM.SİYASETE AK PARTİ'DE BAŞLADIM VE DEVAM EDİYORUM.ANTAKYA'DA BOYA VE HIRDAVAT SATIŞI YAPMAKTAYIM.EVLİ 3.ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENGİZ SAĞLAM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DURMUŞ HİCRET KUMRU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ELİF TÜRKOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ESAT YAZAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KELEŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN ŞANAL

  1958 YAYLADAĞI DOĞUMLU.İLK ORTA OKULU YAYLADAĞINDA LİSEYİ MERKEZ İLÇE TAMAMLADI.AKPARTİ KURUCULAR KURULU ÜYESİ VE 3 DÖNEM AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE İL MUHASİBİ OLARAK İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU.EVLİ 3 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEMAL GÜVEN

  KEMAL GÜVEN 10.04.1971 TARİHİNDE KIRIKHAN'DA DOĞDUM.CEMAL GÜRSEL İLKÖĞRETİM OKULUNU BİTİRİP İMAM HATİP ORTA OKULUNDA MEZUN OLUP İŞ HAYATINA İZMİR'DE İNŞAAT ŞİRKETİNDE 10 YIL YÖNETİCİLİK YAPTIKTAN SONRA KIRIKHAN'DA BABA MESLEĞİ OLAMN MOBİLYA MAGAZACILIĞINA BAŞLADIM.1994 YILINDA ANTAKYA'DA 100 M2 KANEPE KOLTUK BAZA YATAK İMALATINABAŞLAYIP ŞU AN İŞ YERİMŞZ 8000 M2 KAPALI ALANDA ÜRETİLMEKTEDİR.KOLTUKTA OLMASI GEREN ŞIKLIĞI EKONOMİ SUNUMA ÇEVİRMEK YÖNÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. KURULUŞ TARİHİNDEN İTİBAREN KOLTUK SEKTÖRÜNDE REEL OLARAK FAZLA GÖRÜNMEYEN(FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI)STRATEJİSİNİ GERÇEK ANLAMDA UYGULAMAKTADIR. FİRMAMIZ İSO-9001 BELGESİNE SAHİPTİR. ŞU ANA KADAR İHRACATIMIZ ORTA DOĞU PAZARINADIR. 2004 YILINDA MARKAMIZ(ZENO)MARKA TESCİL BELGESİNİ ALIP ZENO MOBİLYA TİC. LTD. ŞTİ. KURUP SALON TAKIMI,OTURMA GRUBU,KANEPE VE YATAK BAZA ÜRETİMİNİ KALİTE STANDARTLARINI ÖNEMLİ DERCEDE AŞMIŞTIR. ZENO MOBİLYA TİC. LTD. ŞTİ. ÜRÜNLERİNİ YURT İÇİ VE YURT DIŞINA SATIŞ NOKTASI İLE TÜKETİCİNİN BEĞENİSİNE SUNMAK, MÜŞTERİLERİNİN YAŞAM TARZINI FARKLILAŞTIRMAYI HEDEFLEMİŞ(ZENO) MARKASI GÜN GEÇTİKÇE MARKA BİLİNİRLİĞİNİ VE KALİTESİNİ ARTIRMANIN YANI SIRA FİATLARININ TUTARLI VE CAZİP OLMASI YÖNÜNDE,GEREK AR-GE GEREKSE DE STRATEJİK OLARAK ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR. AMACIMIZ TÜM ÜRÜNLERİ VE SÜREÇLERİ İLE SÜREKLİ GELİŞEN BİR FİRMA OLMAKTIR. AMACIMIZA ULAŞMAK İÇİN İLKELİ VE DÜRÜST ÇALIŞMAYI ÖN PLANDA TUTMAKTAYIZ.SAYGILARIMLA ZENO MOBİLYA TİC.LTD.ŞTİ.YÖNETİM KURULU BAŞKANI KEMAL GÜVEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET AKGÜL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET DOĞRU

  1967 ANTAKYA İLÇESİ AKCURUN KÖYÜ DOĞUMLUYUM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.ANTAKYA DA ESNAFLIK YAPIYORUM.PARTİMİZ KURULDĞUNDAN BERİ AKTİF SİYASETLE UĞRAŞIYORUM.KURUCU MERKEZ İLÇE DURSUNLU BELDE BAŞKANLIĞI,BİR DÖNEM MERKEZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI BİR DÖNEM İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.HATAY 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULUNA TEKRAR SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ERTUNÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET FATİH ÖNTÜRK

  27.09.1977 tarihinde Kırıkhan’da doğdu. İlkokulu Kırıkhan’da 1983-1988 yılları arasında 5 Temmuz İlköğretim Okulu’nda, Ortaokulu Antakya’da 1988-1992 yılları arasında Özel Kültür Kolejinde, Lise öğrenimini ise 1995 yılında Antakya Ata Koleji’nde tamamladı. Üniversite lisans öğrenimini 1995-2002 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 2003 tarihinde İstanbul’da serbest avukat olarak meslek hayatına başladı. Yüksek Lisans öğrenimini ise 2003-2005 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hukuk Yüksek Lisans Programı Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans (Master of Law) derecesi ile tamamladı.Bu Yüksek Lisans programı ile genel hukuk prensipleri yanında; -Uluslararası Ticaret ve Tahkim Hukuku, -Rekabet Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, -Sigorta ve Deniz Ticaret Hukuku Uygulamaları, -Şirketlerin birleşmesi, bölünmesi ve devralınmaları, -Türk Hukukunda ve Uluslararası Hukukta Kara Para Aklama (Money Laundering) ve Organize Suç Çeteleri konularında uzmanlaşmak suretiyle, ilgili konularda akademik çalışmalar yaparak, avukat, hakim, savcı, banka yöneticileri, emniyet mensupları ve diğer meslek gruplarına hukuki alanda eğitsel sunumlar gerçekleştirdi. Bugüne dek, idari ve hukuki alanlarda birçok seminer ve programlara katıldı. Askerlik görevini, 2005-2006 yılları arasında yedek subay sınıfındaKocaeli 15. Piyade Tümen Komutanlığı Adli Müşavir vekiliolarak yaptı ve teğmen rütbesi ile terhis oldu. Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB)kurucu üyesi vebaşkan yardımcısı olup, Hatay’ın tanıtımı için aktif olarak çalışmalar yaptı. Çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir. Meslek hayatına Hatay/Antakya’da kendi kurduğu Öntürk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda yönetici avukat ve danışman olarak devam etmektedir. Milletimizin dirliği, insanlığın huzur, barış ve hidayeti için adalete yönelmiş toplumsal yaşama düzenini sağlamaya katkıda bulunabilmek inancı ve gayesi ile Ak Parti’nin bir neferi olarak ülkesine hizmet etmek için; -Hatay Ak Parti 4. Olağan Kongresi ile 2012 tarihinde Ak Parti Hatay İl Demokrasi ve Hakem Kurulu üyeliğine seçilmiştir. -2013 tarihinde Ak Parti Defne İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevinde bulunmuştur. -2014 tarihinde Ak Parti Hatay İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. -Hatay Ak Parti 5. Olağan Kongresi ile İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KAHRAMAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET RASİM ÖZTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ŞAKİR BATMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ŞÜKRÜ ÇUHADAROĞLU

  24.08.1959 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.İLKOKULU GAZİ PAŞA İLKOKULUNDA ORTA OKULU ATATÜRK ORTA OKULUNDA LİSEYİ ANTAKYA MERKEZ LİSESİNDE 1976 YILINDA TAMAMLADIM.BALIKESİR DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİNDEN İNŞAAT MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDUM.2 ÇOCUK BABASIYIM. ÇUHADAROĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ ADI ALTINDA TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.HATAY SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDE GÖEV YAPMAKTA OLUP AYRICA ANTAKYA ŞEHİR KLUBÜNÜN DİSİPLİN KURULU ÜYESİYİM.SİYASETE 2006 YILINDA AK PARTİ İLE BAŞLAMIŞ OLUP ŞU AN İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİM DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET TANRICI

  21.03.1975 YILINDA ANTAKYA'DA DOĞDUM.İLK ORTA LİSE VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ ANTAKYA'DA TAMAMLADIM.MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ANTAKYA MYO BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK MEZUNUYUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.EVLİ 1 ÇOCUK BABASIYIM.2001-2003 YILLARI ARASINDA SERBEST MUHASEBECİ OFİSİNDE MUHASEBE ELAMANI OLARAK ÇALIŞTIM.2003-2007 YILLARI ARASINDA (OTTOMAN PALACE VE ANTAKYA OTELİNDE)MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAPTIM.2006 YILINDAN BU YANA İLETİŞİM SEKTÖRÜNDEKİ BİR ŞİRKETİN BAYİLİĞİNİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET YUMUŞAK

  1971 TARİHİNDE HATAY İLİ REYHANLI İLÇESİNDE DOĞDUM.GENÇ YAŞTA İŞ VE SİYASET DÜNYASINDA YER ALMAM NEDENİYLE EĞİTİM VE ÖĞRETİMİMİ YARIDA BIRAKTIM.ASKERLİK GÖREVİMİN ARDINDA REYHANLI'NIN GEREK İŞ GEREKSE SİYASİ GÜNDEMİNDE YER ALACAK ÖNEMLİ GÖREVLER İFA ETTİM.EVLİ VE YEDİ ÇOCUK BABASIYIM.ÇIRÇIR VE PRESE FABRİKASI KURDUM VE İŞLETİYORUM.HALEN FAAL DURUMDA OLAN BİR PETROL İSTASYON SAHİBİYİM.REYHANLI İLÇESİNDE 140 YATAK KAPASİTELİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN BARINMASI AMAÇLI BİR YUT İŞLETMEKTEYİM.KENDİ ŞİRKETİM MARİFETİYLE TARLA ZİRAATI YANI SIRA (YAP-SAT)MÜTEAHATLİK HİZMETİ VERMEKTEYİM.İTHALAT VE İHRACAT İŞİDE YAPMAKTAYIM.REYHANLI TİCARET BORSASI,TİCARET VE SANAYİ ODASI,ZİRAAT ODALARI ÜYESİYİM.REYHANLI SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI YAPTIM.ŞU AN HATAY SPOR YÖNETİCİSİYİM.REYHANLI NAİMLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM.MENSUP OLDUĞUM NAİM VE BERRİ AŞİRETİNİN MENSUBU VE İLERİ GELENLERİNDEN BİRİSİYİM.20.000 CİVARINDA AŞİRET ÜYELERİMİZİN TEŞVİKİYLE SİYASETE GİRDİM.1999-2001 TARİHLERİ ARASINDA DSP REYHANLI İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIM.2005-2011 TARİHLERİ ARASINDA CHP REYHANLI İLÇE BAŞKANLIĞI VE KURULTAY DELEGELİĞİ(3.DÖNEM)GÖREVLERİNDE BULUNDUM.BU GÖREVLERİNDEN SİYASİ TERCİHLER SEBEBİ İLE İSTİFA EDEREK AYRILDIM.2014 MAHALLİ SEÇİMLER ÖNCESİNDE AKTİF OLARAK AŞİRETİMLE BİRLİKTE AK PARTİ'Yİ DESTEKLEMEK VE SEÇİMLERDE YARDIMCI OLMAK MAKSADI İLE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE AYNI HIZ VE ŞEFKATLE ÇALIŞMALARIMA DEVAM ETTİM.5.HATAY İL KONGRESİNDE PARTİMİN TEVECCÜHÜ İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.HALEN BU GÖREVİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT GÖKALP YILMAZ

  1984 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.ANTAKYA DA İKAMET ETMEKTEYİM.İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ ANTAKYA DA TAMAMLADIM.HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSA OKÇU

  1965 ANTAKYA DOĞUMLUYUM. LİSE EĞİTİMİNDEN SONRA YURTDIŞINA BAĞDATA 1983 YILINDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ TAMAMLAMAK ÜZERE GİTTİM.AYNI ZAMANDA ÇUKUROVA GRUBU ŞİRKETLERİNDEN ÖZGÜ BAYTUR KONSURİSYUMDA MEMUR VE YÖNETİCİLİK YAPTIM.1988 YILINDA TÜRKİYE'YE DÖNDÜM.ASKERLİK SONRASI 1990 YILINDA İSDEMİR A.Ş.DE ÇALIŞMA HAYATINA BAŞLADIM.SÜREÇ İÇERİSİNDE SIRASIYLA FAZİLET PARTİSİ VE AK PARTİNİN KURUCU İL YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİNDE BULUNDUM.SON GENEL SEÇİMDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUM.1998 DEN BU GÜNE İSDEMİR SPOR YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,İSDEMİR ÇALIŞANLARI YARDIMLAŞMA SANDIĞI VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE HALEN HAK-İŞ 'E BAĞLI İSKENDERUN ÇELİŞ İŞ SENDİKASI TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA BOYACIOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA BULUT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA HÜR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUZAFFER ÇELİK

  06.09.1964 TARİHİNDE ANTAKYA DOĞUMLUYUM RAHMETLİ ANNEM EV HANIMI RAHMETLİ BABAM AYAKKABI USTASI İDİ,ORTA HALLİ BİR AİLENİN EVLADIYIM.İLKOKUL MEZUNUYUM.ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEM OKULA HEM SANATA GİDEREK MOBİLYACI USTASI OLDUM.MUZAFFER HALKIM MOBİLYA EVİ ADI ALTINDA SANATIMI İCRA ETMEKTEYİM.EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.HAYATTA KENDİME AİLEMDEN ALDIĞIM TERBİYE DOĞRULTUSUNDA NAMUS VE ŞEREFİ HELAL YEMEYİ DİNİNİ DİNAYETİNİ BİLMEYİ BAYRAĞIMI MİLLETİME SAHİP ÇIKMAYI İLKE EDİNDİM.HAYATIMDA İLK KEZ BİR PARTİ BİNASININ İÇİNE GİRDİM.ODA ALNIM KADAR AK OLAN AK PARTİ BİNASIDIR.HİÇ BİR MENFAAT GÖZETMEDEN HİZMET ETMEKTEYİM.SAYGILAR SUNARIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAYİF SOYDAN

  1956 YAYLADAĞI DOĞUMLUYUM.İLKÖĞRETİMİMİ YAYLADAĞI YEŞİLTEPE KÖYÜNDE LİSEYİ ADANA DA OKUDUM. AÇIKÖĞRETİM SOSYAL BİLİMLER MEZUNUYUM.HATAY İL MÜFTÜLÜĞÜNDE KUR-AN KURSU ÖĞRETİCİLİĞİNDEN 2008 YILINDA EMEKLİ OLDUM.2009 YILINDA HATAY AK PARTİ İL YÖNETİMİNE SEÇİLDİM.GÜREŞ VE TENİS İLEİLGİLENDİM.GÜREŞ VE ABA GÜREŞLERİNDE MİLLİ HAKEMLİK YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECDET BÖK

  1969 ALTINÖZÜ KARSU KÖYÜNDE DOĞDUM. EVLI VE 5 ÇOCUK BABASIYIM. 4 TANESI OKUYOR 1 TANESI 2 YAŞINDA 2004 YEREL SEÇIMLERINDE BELEDIYE MECLIS ÜYESI SEÇILDIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECMEDDİN PAÇ

  03.07.1956 BAYTARLI DOĞUMLUYUM.İLKOKULU AKKERPİÇ KÖYÜNDE BİTİRDİM ORTA ÖĞRENİMİ 1971 YILINDA ANTAKYA İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM.1978 YILINDA ASKERE GİTTİM.1980 YILINDA EVLENDİM.KIRIKHAN İLÇESİNDE ESNAFLIĞA İLK ADIMIMI ATMIŞ OLDUM.2006 YILINA KADAR OTO ALIM SATIMI YAPTIM.2006 YILINDAN SONRA ÖZEL PAÇ MTSK KURSUNU AÇTIM HALEN DEVAM EDİYORUM.BUNUN YANINDA KUMLU'DA KENDİ ARAZİLERİMDE ÇİFTÇİLİK YAPIYORUM.19 KARDEŞİZ BEN 11.CİYİM 3 ÇOCUĞUM VAR.EŞİM EMEKLİ DEVLET MEMURU BENSE BAĞKURDAN EMEKLİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEZAHAT YOLDAŞ

  22.03.1982 tarihinde Antakya’da doğdu. İlkokulu Antakya’da Vali Ürgen İlköğretim Okulu’nda, Ortaokulu ve Liseyi Antakya’da Osman Ötken Anadolu Lisesinde tamamladı. Üniversite lisans öğrenimini 2004 tarihinde Mustafa Kemal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinde tamamladı. 2005 tarihinde Ankara’da inşaat mühendisi olarak meslek hayatına başladı. 2005-2006 yılları arasında Ankara TOBAŞ şirketinde saha mühendisi olarak görev yaptı. Bugüne dek, mesleki birçok seminer ve programlara katıldı. Çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Arapça bilmektedir. Meslek hayatına Hatay/Antakya’da devam etmektedir. -Hatay Merkez ilçe Ak Parti 4. Olağan Kongresi ile 2012 tarihinde İlçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. -Hatay Ak Parti 5. Olağan Kongresi ile İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURİ ŞİNİKOĞLU

  05.09.1977 HATAY İLİ ALTINÖZÜ İLÇESİ DOĞUMLUYUM.İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ANTAKYA'DA TAMAMLADIM.REFAH PARTİSİ VE FAZİLET PARTİSİ GENÇLİK KOLLARINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM. EVLİ 6 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ÇAĞATAY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZCAN OCAKOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAŞİT ÖZYURT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RÜŞTÜ KANLI

  1972 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.LİSE MEZUNUYUM.İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ YAPIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞABAN DOĞRU

  1966 YILINDA ANTAKYA'DA DOĞDUM TİCARET LİSESİ MEZUNUYUM NAKLİYAT İŞLETMECİLİĞİ YAPIYORUM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SABRİ SOLAĞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SAMİ COŞKUN

  02.07.1965 ALTINÖZÜ DOĞUMLUYUM. ANTAKYA DA İKAMET ETMEKTEYİM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM. 25 YILDIR ANTAKYA DA ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.(İNŞAAT ELEKTRİK VE TAAHHÜT İŞLERİ YAPMAKTAYIM.)AK PARTİNİN KURULUŞUNDA BU YANA AKTİF SİYASET YAPMAKTAYIM. 2 DÖNEMDİR İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEÇKİN CENGİZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SÜLEYMAN SERDAL KAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TEVFİK FAZLI DOĞAN

  17.07.1962 HATAY/ANTAKYA DOĞUMLUYUM.İLKOKUL,ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ANTAKYA DA TAMAMLADIM.ASKERLİK GÖREVİMİ ANKARA/MAMAK MUHABERE OKULUNDA YAPTIM.DAHA SONRA İSTANBUL DA KABLO İMALATI VE SATIŞ İŞLERİNDE ÇALIŞTIM.1990 YILINDA ANTAKYA YA DÖNÜŞ YAPIP ZİRAAT VE HAYVANCILIK SEKTÖRÜ İLE UĞRAŞTIM.1994 YILINDA MAHALLİ YAYIN YAPAN BİRLEŞİK RADYO VE TELEVİZYON(BRT) ADINDA BİR MEDYA AĞININ KURULUŞUNDA BULUNDUM,1999 YILINDA AKARYAKIT İSTASYONU KURUP, İŞLETMECİLİĞE BAŞLADIM.HALA AKARYAKIT İŞLETMECİLİĞİ,TIR VE SERVİS HİZMETLERİ VEREN BİR İŞLETMEYİ YÜRÜTÜYORUM.BASIN SEKTÖRÜNDE İSE BRT TV,BRT RADYO VE GÜNLÜJK YEREL OLARAK ÇIKAN HATAY ZAFER GAZETESİNİN İMTİYAZ SAHİPLİĞİNİ YAPMAKTAYIM.2002 YILINDA AK PARTİ YE KATILDIM VE İL DEMOKRASİ HAKEMLİĞİ KURULUNDA YER ALDIM.2004 YILINDA YAPILAN YEREL SEÇİMLERLE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ VE SONRASINDA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLLİĞİ GÖREVİNİ YAPTIM.SIRASIYLA 2 DÖNEM HATAY SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİNİN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNİ, 1 DÖNEM HATAY SPOR KLÜP BAŞKANLIĞINI,2 DÖNEM ANTAKYA GAZETECİLER CEMİYETİ ŞEREF KURULU ÜYELİĞİ, DEVAM ETMEKTE OLAN PETROL İŞ VERENLER SENDİKASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,HATAY GAZETECİLER CEMİYETİ ŞEREF KURULU ÜYELİĞİ VE ANTAKYA ŞEHİR KULÜBÜ DERNEĞİ'NDE ÜYELİĞİMİ SÜRDÜRMEKTEYİM. EVLİ OLUP, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE ÖĞRENİMİNİ SÜRDÜREN 1 KIZIM VE HATAY OSMAN ÖTKEN ANADOLU LİSESİNDE EĞİTİM ÖĞRETİM GÖREN 1 OĞLUM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAHYA BULĞURCU

  13.11.1962 ANTAKYA DOĞUMLUYUM.EVLİ VE 3 KIZ BABASIYIM.LİSE MEZUNUYUM.DEDEN BERİ DEVAM EDEN DERİCİLİK SEKTÖRÜNDE İŞ YAPMAKTAYIM.12 YIL ÖNCE AYAKKABI İMALAT VE TOPTAN MESLEĞİNDE YAPMAYA BAŞLADIM.DERİCİLİK MESLEĞİNDE 5 YIL KOSGEB BAŞKANLIĞI YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAKUP ALPASLAN

  01.01.1974 ALTINÖZÜ DOĞUMLUYUM.ORTA ÖĞRETİM MEZUNUYUM.5 ÇOCUK BABASIYIM ÇAVUŞOĞLU MOBİLYA MAĞAZASININ SAHİBİYİM.MOBİLYA İHRACATI YAPMAKTAYIM.SİYASETE AK PARTİ ÇATISINDA BAŞLADIM.2 DÖNEM AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM.